Vítejte na internetových stránkách společnosti JK Wine.

Naše firma je rodinný podnik s dlouholetou tradicí, jehož kořeny sahají do poloviny osmnáctého století. Firmu založil John Keaton, mladý a odvážný angličan. V těžkých časech neměl mnoho peněz a proto se rozhodl vsadit vše na jedinou kartu – podnikání. Protože pocházel z malého městečka a v mládí byl obklopen přírodou, rozhodl se investovat do místního symbolu a pýchy – vína. S několika blízkými přáteli pak otevřel na předměstí Londýna drobnou živnost. Začátky byly pro Johna krušné, ale po několika letech začla firma prosperovat a vše se začalo vyplácet.

Díky osobitému přístupu ke klientům si John brzy získal oblibu nejen ve svém městečku, ale i v širším okolí. Firma začala brzy rozšiřovat své pole působnosti a brzy začla vyvážet vína do celé Evropy, zejména do Francie, Belgie, Španělska a také do mnoha britských kolonií.

V současnosti se naše firma specializuje především na domácí trh a prezentaci naší značky veřejnosti. Naše prodejní místa najdete téměř ve všech městech po celé Anglii, nevyjímaje malých vesniček na jihu Anglie.

Pokud Vás zajímá náš sortiment, navštivte prosím následující odkaz: Sortiment. Naše vína nabízíme v rúzných cenových kategoriích tak, aby byla dostupná co nejširší veřejnosti. V nabídce najdete základní řadu vín Easy – bílá i červená, suchá, polosladká i sladká, přívlastková a mnoho dalších. V řadě Visit nabízíme dárková balení vína obsahující vždy Vámi zvolenou lahev v sadě se dvěma sklenicemi s logem firmy. Tuto sadu je možné zakoupit s jednuo, nebo dvěma lahvemi. Poslední řadou je sada Luxury, kterou doporučujeme klientům toužícím po opravdovém gurmánském zážitku. Tato řada doplňuje řadu Visit o pochutiny vhodné k danému vínu. Klasická sada pak sestává ze dvou lahví vína, dvou sklenic a tří dalších pochutin (olivy, sýry, uzeniny) dle vlastního výběru. Tipy, rady a vhodné kombinace Vám doporučí naši konzultanti a odborníci.

Doufáme, že s námi budete spokojeni.