Nejlepší ochutnávání vína v Evropě je zde

Dwine_tastingámy a pánové, příznivci dobrého jídla a pití. Dovolte mi, Vás přivítat v našem malém rodinném podniku. Naše restaurace Vás dnes pohostí pětichodovým menu, ochutnávkou vín, doprovodným programem a příjemnou hudbou. Budu mluvit za všechen personál, když řeknu, že je nám ctí hostit Váš večírek a jsme velice rádi, že jste si vybrali právě nás, protože nejlepší ochutnávání vína v Evropě je právě zde.

Nejdříve mi dovolte představit ve zkratce náš podnik. Patříme mezi nejlepší vinařské restaurace v České republice, získali jsme několik ocenění v oblasti prezentace a ochutnávání vín a také cenu za nejkvalitnější domácí produkt. Náš podnik byl založen krátce po první světové válce mými předky – jejich portréty a fotografie si můžete prohlédnuot ve vstupní hale, a dodnes je tradiční ve všech směrech. Pokud Vás zaujme cokoli vystaveného na zdech nebo v hale, prosím nebojte se zeptat, rád zodpovím všechny Vaše dotazy.

Snažíme se zde udržet rodinnou atmosféru a příjemné přátelské prostředí tak, jako za dob mého praděda, kterého mám stále v živé paměti. V našem sortimentu najdete především domácí produkty a produkty drobných živnostníků z našeho kraje. Potrpíme si na tradici a proto je většina receptur nepozměněná již několik desítek let.

Než Vás oopustím, dovolte mi doporučit Vám některé z našich specialit. Mezi předkrmy vyniká zejména naše směs sýrů – kozích a ovčích. Na talíři naleznete sýry uzené, nakládané a ochucované různými druhy pepře. Vhodnou alternativou je pak mísa uzená se sedmi druhy klobásek, každá od jiného výrobce. Z hlavních chodů bych doporučil Francouzskou kachnu ala Bre nebo pečená žebra po Tyrolsku. Vína si dovolím nabídnout po naší řízené ochutnávce.

Nyní přejděme k samotnému ochutnávání. Naše řízená degustace proslula po celé Evropě a to díky degustátorským mistrům, kteří jsou s námi neustále v kontaktu a pomáhají nám v péči o hosty. Vaši skupinku si zachvíli převezme pan Pavel Buriánek, jeden z našich předních dborníků.