Wine BarLatino Wine Bar. Tak se jmenuje, dle mého názoru, nejlepší vinný bar v Las Vegas. Jeho polohu Vám neprozdarím, dejte si taky trochu práce sami.

Do tohoto baru mě poprvé přivedl jeden známý, který se už dlouhou dobu snažil, pozvat mě na rande. Tuto souvislost zmiňuji proto, že i přes lehkou trapnost situace mám na návštěvu Latina jen ty nejlepší vzpomínky a vždy se do něj ráda vracím.

Abych řekla pravdu, nevím, kterou předností mám začít. Jde ale o vinný bar, začnu tedy celkem logicky vínem. Vinný lístek vás zaujme ještě dřív, než ho vůbec stačíte otevřít. Nedokážu říct, jaký materiál nebo papír, je na desky použit, ale už při prvním doteku víte, že zažijete výjimečný večer. Nabídka baru je pak tvořena těmi nejlepšími víny všech možných chutí. Bar také pořádá předváděcí a ochutnávkové večery, kdy zve majitele drobných a ne moc známých vinařství a umožňuje jim prezentovat svou značku a prosadit se na trhu. Tuto iniciativu velmi oceňuji a měla jsem také možnost se několika takových akcí zúčastnit.

K dobrému vínu neodmyslitelně patří dobré jídlo. Toho tu najdete na výběr tolik, co dobrého vína. Samozřejmostí je obložený talíř jako pozornost podniku pro všechny návštěvníky, kteří si objednají z vinného lístku. V Menu pak člověk najde vše od drobných pochutin po tříchodová menu a speciality šéfkuchaře. Všechny potzraviny jsou odebírány z rodinných podniků a malých firem, které se zaměřují především na kvalitu. Všichni číšníci dokonale znají Vinný lístek a Menu a dokáží Vám poradit s výběrem vína a jídla s ohledem na Vaše preference.

Tento bar sice nepatří k nejlevnějším, ale jste v Las Vegas a kdo si tu nemůže dovolit něco málo utratit, neměl by sem jezdit. Latino Wine Bar nabízí všem jeho návštěvníkům chuťový zážitek, bez ohledu na to, co si objednáte. Bar má úžasnou atmosféru, obsluha je přátelská a vždy ochotná poradit. Dávám pět z pěti hvězdiček!